Odwiedź nas

BBK PROJEKT s.c.

Bartosz Biernacki, Bartłomiej Warzocha, Krzysztof Jankowski

Kontakt

 +48 500 25 07 25

 biuro@bbkprojekt.pl

ul. Trakt Lubelski 195
    04-667 Warszawa

Ciekawa alternatywa dla żaluzji czy rolet, wiele możliwości wykonania. Do każdego kształtu okna, można nimi zasłonić dowolny fragment powierzchni i przesuwać w górę i w dół.

 PLISY

Wykonywane zwykle w celu podwyższenia odporności na włamanie, chronią też wnętrze przed nadmiernym nagrzaniem lub schłodzeniem. Możliwe sterowanie ręczne lub elektryczne.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Eleganckie osłony okienne, idealne do indywidualnej aranżacji wnętrz , efektowna dekoracja okna sterowana koralikiem lub silnikiem elektrycznym.

ROLETY RZYMSKIE

Łączą funkcję żaluzji i firany, naprzemienne poziome pasy transparentne i zaciemniające pozwalają na komfortową regulację światła. Wykonywane w kasecie i jako wolnowiszące.

ROLETY DZIEŃ/NOC

Najprostsze, najbardziej popularne i niezawodne rolety. Bardzo uniwersalne z możliwością montażu zarówno do ścian jak i do sufitu. Znakomite do wielkich gabarytów.

ROLETY WOLNOWISZĄCE

Zgrabne i estetyczne rolety materiałowe w aluminiowej obudowie - również do okien dachowych. Dostępne w wersji przestrzennej i/lub ze sterowaniem od dołu.

NASZE PROPOZYCJE

Wprowadzają ciepło i harmonię, świetne zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz. Elegancja i naturalne piękno drewna lub bambusa w wykonaniu szerokości listka 25 lub 50mm.

ŻALUZJE DREWNIANE

Idealna ochrona przed owadami. Produkowane w wersji ramkowej, drzwiowej, rolowanej lub plisowanej,  w każdym kolorze lub okleinie drewnopodobnej.

MOSKITIERY

Pergola to efektywna i estetyczna  aluminiowa konstrukcja pasująca zarówno do tarasów budynków mieszkalnych jak i powierzchni przed restauracją lub hotelem.

PERGOLE

Bardzo estetyczny składany dach do tarasów, sklepów, restauracji, hoteli, ogrodów zimowych w olbrzymiej ilości możliwości wykonania. Napęd ręczny lub elektryczny.

 MARKIZY

Tradycyjne, bardzo uniwersalne, w olbrzymim wyborze kolorów, sprawdzają się zarówno w oknach PCV, drewnianych jak i aluminiowych. Wykonywane w szerokościach listka 16, 25 i 50mm.

ŻALUZJE ALUMINIOWE

Wiemy, jak ważne są zasłony, aby nadać Twojemu domowi osobisty, dekoracyjny akcent. Niezależnie od tego, czy chcesz urozmaicić swój wystrój eleganckimi i luksusowymi zasłonami, czy szukasz prostego, ale klasycznego i subtelnego wykończenia, mamy zasłony, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby.

  zasłony

ROLETY w kASECIE

biuro@bbkprojekt.pl            tel: +48 500 25 07 25

BBK Projekt Warszawa rolety