BBK Projekt Warszawa rolety

     Oferujemy sprzedaż oraz montaż markiz na Pradze Południe. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla właścicieli domów jednorodzinnych, jak i mieszkań z balkonem czy tarasem. Dzięki szerokiej gamie wzorów i kolorów każdy znajdzie coś dla siebie. Oferowane przez nas markizy sprawdzają się również w obiektach komercyjnych, takich jak restauracje czy kawiarnie – zapewniają przyjemne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu.

   Markizy stanowią wyśmienite rozwiązanie dla właścicieli domów jednorodzinnych oraz lokali gastronomicznych, kawiarni czy sklepów. Zapewniają komfort Klientom, którzy mogą korzystać z ogródków letnich czy przestrzeni przed lokalem, nie martwiąc się o deszcz czy nadmierne nasłonecznienie. Montaż markizy jest przy tym świetną okazją do promocji swojej działalności – można na niej umieścić logo firmy czy nazwę lokalu, co przyciąga uwagę przechodniów i potencjalnych Klientów.

Montaż markiz na Pradze Południe – dlaczego warto?

     Nasze markizy to specjalne konstrukcje osłonowe, montowane na zewnątrz budynków – głównie nad oknami i drzwiami. Wykonane są z trwałych materiałów, a ich pokrycie stanowi mocna tkanina odporna na działanie warunków atmosferycznych. Markizy pełnią kilka istotnych funkcji, które sprawiają, że warto zdecydować się na ich montaż.

    Markizy chronią wnętrza budynków przed nadmiernym nagrzewaniem się w wyniku działania promieni słonecznych. Dzięki temu w pomieszczeniach panuje przyjemniejsza temperatura, a koszty klimatyzacji są niższe. Markizy zabezpieczają też przed deszczem i wiatrem, co pozwala na korzystanie z tarasów czy balkonów nawet podczas niepogody. Markizy to również element dekoracyjny, który dodaje elewacjom budynków wyrazistości i estetyki.

    Montaż markiz na Pradze Południe to inwestycja, która łączy w sobie praktyczność i estetykę. Decydując się na instancję tego typu osłon, zyskujesz nie tylko ochronę przed słońcem, promieniowaniem UV oraz deszczem, ale także podnosisz wartość swojej nieruchomości. Dodajesz jej też indywidualnego charakteru. Jeśli zatem poszukujesz rozwiązania, które uczyni Twoje wnętrze bardziej komfortowym, a taras czy balkon atrakcyjniejszym miejscem do spędzania czasu, markiz stanowią idealny wybór.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Klientom z innych dzielnic Warszawy oferujemy:

Markizy Rembertów

Markizy Wawer

Markizy Wilanów

Markizy – Praga Południe

 

Kontakt

 +48 500 25 07 25

 biuro@bbkprojekt.pl

ul. Trakt Lubelski 195
    04-667 Warszawa

NIP: 9522128637

Bartosz Biernacki, Bartłomiej Warzocha, Krzysztof Jankowski

BBK PROJEKT s.c.

Odwiedź nas