BBK Projekt Warszawa rolety

Każdy z nas doskonale zna dyskomfort związany ze spaniem przy otwartym oknie w lecie – choć przyjemny chłód daje odrobinę wytchnienia, to komary skutecznie przeszkadzają w odpoczynku. Nie tylko irytują dźwiękiem bzyczenia, ale też bez skrępowania posilają się ludzką krwią, pozostawiając na skórze swędzące, czerwone pęcherze. Efekt jest taki, że o przespaniu całej nocy możemy zapomnieć. Aby stworzyć w sypialni i innych pomieszczeniach bezpieczną przestrzeń wolną od owadów, zainwestuj w solidne moskitiery o gęstym splocie siatki. Sprawdź, jakie propozycje przygotował dla Ciebie producent z Warszawy!

Moskitiery na drzwi balkonowe i okna

Nasi Klienci z Warszawy i okolic mają w swoich domach i mieszkaniach różne okna, także te niestandardowe. Doskonale to rozumiemy. Jako doświadczony producent moskitier odpowiadamy na wszystkie potrzeby i dostarczamy rozwiązania precyzyjnie dopasowane do różnych systemów okienno-drzwiowych:

  • kołnierzowe/okienne – wykonane z aluminiowego profilu oraz siatki z włókna. Istnieje możliwość produkcji moskitiery na okno w każdym kształcie: prostokątnym, kwadratowym, trójkątnym, z łukami itd.;

  • drzwiowe – do drzwi balkonowych. Do produkcji ramy wykorzystujemy ekstrudowane aluminium, a w dolnej części na życzenie Klienta możemy wykonać drzwiczki dla kota albo psa;

  • przesuwne – dedykowane dużym wnękom drzwiowym;

  • plisowane – pozwalające zaoszczędzić mnóstwo miejsca. Montujemy je w oknach, drzwiach balkonowych oraz dużych otworach;

  • rolowane – dedykowane oknom dachowym.

 

Producent moskitier na wymiar w Warszawie

Decydując się na zamówienie moskitier u producenta, możesz mieć pewność, że zostaną one precyzyjnie dopasowane do rozmiaru oraz rodzaju okien lub drzwi balkonowych. Jako doświadczony producent moskitier na wymiar w Warszawie zapewniamy szeroki wybór rozmiarów, kolorów i wzorów, dzięki czemu każdy Klient może wybrać model idealnie dopasowany do swoich okien i drzwi. Jesteśmy w stanie dostosować się do nietypowych wymiarów czy kształtów okien, co jest szczególnie ważne w przypadku starych kamienic czy nowoczesnych budynków o oryginalnej architekturze.

Kupując moskitierę od producenta, masz możliwość wyboru spośród wielu rodzajów produktów. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na moskitiery okienne, drzwiowe, przesuwne, plisowane czy rolowane. Każdy z tych rodzajów charakteryzuje się innymi właściwościami i sposobem montażu, dzięki czemu Klienci mogą dopasować moskitierę do indywidualnych potrzeb oraz możliwości technicznych swojego mieszkania.

Decydując się na zakup bezpośrednio od producenta, unikasz dodatkowych kosztów związanych z pośrednictwem w sprzedaży. Pozwala to zaoszczędzić na kosztach budowy lub remontu budynku mieszkalnego czy lokalu usługowego.

Współpracują z naszą firmą, masz również możliwość skorzystania z fachowego doradztwa oraz profesjonalnego wsparcia technicznego. Jako ceniony producent moskitier na wymiar w Warszawie dysponujemy wiedzą i doświadczeniem w zakresie montażu oraz konserwacji oferowanych produktów. Dzięki temu każdy Klient może liczyć na pomoc w wyborze odpowiedniego modelu oraz w jego prawidłowym zamontowaniu. Po wcześniejszym umówieniu terminu dojeżdżamy do Klienta w celu wykonania pomiarów i wyceny, a następnie indywidualnie wyprodukowane moskitiery montujemy na miejscu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu mieszkańców Warszawy!

Producent moskitier Praga Południe

Producent moskitier Rembertów

Producent moskitier Wawer

Producent moskitier Wilanów

 

 

 

 

Producent moskitier – Warszawa

 

Kontakt

 +48 500 25 07 25

 biuro@bbkprojekt.pl

ul. Trakt Lubelski 195
    04-667 Warszawa

NIP: 9522128637

Bartosz Biernacki, Bartłomiej Warzocha, Krzysztof Jankowski

BBK PROJEKT s.c.

Odwiedź nas