Odwiedź nas

BBK PROJEKT s.c.

Bartosz Biernacki, Bartłomiej Warzocha, Krzysztof Jankowski

CREATE D   BY

Karol Witowski

Kontakt

 +48 500 25 07 25

 biuro@bbkprojekt.pl

ul. Trakt Lubelski 195
    04-667 Warszawa

NIP: 9522128637

System moskitiery kołnierzowej doskonale zabezpieczy pomieszczenia przed insektami. Wykonany jest z profilu aluminiowego i siatki z włókna, który umożliwia wyprodukowanie w najróżniejszych kształtach: kwadrat, trójkąt, trapez, łuk.

Moskitiery produkujemy pod większość typów oraz kształtów okien.

Moskitiera kołnierzowa (okienna)

Zamów pomiar

Zamów pomiar

System moskitiery drzwiowej doskonale zabezpiecza pomieszczenia przed insektami i jednocześnie współpracuje z drzwiami balkonowymi. Rama wykonana jest z mocnego ekstrudowanego profilu aluminiowego o nowoczesnym kształcie, który doskonale komponuje się z ramami drzwiowymi.

Masz zwierzęta?

W dolnej części istnieje możliwość umieszczenia przejścia w celu ułatwienia dostępu dla czworonogów.

Moskitiera drzwiowa

Zamów pomiar

System moskitiery przesuwnej chroni wnętrze pomieszczeń przed insektami i ma zastosowanie w dużych wnękach drzwiowych. Skrzydło moskitiery pracuje pomiędzy dwiema szynami jezdnymi przez co przesunięcie nie wymaga dużego wysiłku. 

Tego rodzaju system występuje w wariancie   jedno- lub dwuskrzydłowym. Elementy odpowiedzialne za przesuwanie się ramy z siatką odporne są na działanie wody oraz innych zanieczyszczeń.

Moskitiera przesuwna

Zamów pomiar

System moskitiery plisowanej zaprojektowano z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca. Można je wykorzystać jako innowacyjne rozwiązanie osłonowe do okien, drzwi balkonowych lub dużych otworów jako chowane moskitiery.

Do otwierania lub zamykania systemu nie jest wymagana duża siła. Zatrzymuje się w dowolnym wymaganym miejscu, a  moskitierę można przechowywać w obudowie ochronnej, gdy nie jest używana, dzięki czemu siatka jest czysta, niewidoczna i chroniona przed potencjalnymi uszkodzeniami.

Moskitiera plisowana

Zamów pomiar

System moskitiery rolowanej doskonale zabezpiecza pomieszczenia przed insektami, który zaprojektowano głównie z myślą o oknach dachowych. Konstrukcja wykonana jest z ekstrudowanego aluminium.

Przemyślana konstrukcja oraz dobranie odpowiednich  komponentów zapewnia bezawaryjne i komfortowe użytkowanie przez wiele sezonów.

Moskitiera rolowana

Moskitiery

biuro@bbkprojekt.pl            tel: +48 500 25 07 25   

Obsługujemy także w języku ukraińskim.

BBK Projekt Warszawa rolety