BBK Projekt Warszawa rolety

Profile oraz Siatki

Obecność rozmaitych owadów w domu bywa uciążliwa — zwłaszcza jeśli dodatkowo zagrażają one bezpieczeństwu lub higienie. Decydując się na montaż moskitier na oknach oraz drzwiach balkonowych, możesz kompletnie zapomnieć o dyskomforcie, jaki powodują komary, muchy, osy, szerszenie, ćmy, mrówki, chrząszcze, azjatyckie biedronki czy pająki. W swojej ofercie posiadamy różne typy osłon dedykowanych poszczególnym potrzebom i rodzajom okien: moskitiery kołnierzowe, drzwiowe, przesuwne, plisowane oraz rolowane. Skontaktuj się z nami, by dostosować siatkę do Twoich oczekiwań, jak również umówić termin pomiaru i montażu w domu na terenie Warszawy. Zapraszamy!

Moskitiery na okna i drzwi balkonowe

W marketach budowlanych znaleźć można tanie moskitiery zakładane na rzepy, jednak z doświadczenia wiemy, że tak prowizoryczne rozwiązania nie sprawdzają się w dłuższej perspektywie. Wyłącznie idealnie dopasowane do okien albo drzwi balkonowych moskitiery na wymiar są w stanie całkowicie powstrzymać owady latające lub biegające przed dostaniem się do środka. Naszym Klientom z Warszawy oferujemy wizytę w celu dokonania pomiarów i wyceny usługi — skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły.

Moskitiery na wymiar: Warszawa

Latem, gdy wysokie temperatury uniemożliwiają nam komfortowe przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach, chętnie otwieramy okna zarówno w dzień, jak i w nocy. To niestety związane jest z możliwością przedostawania się do środka najróżniejszych owadów czy pająków. W trosce o swoich najbliższych — zwłaszcza tych najmłodszych, uczulonych na ukąszenia albo cierpiących na etnomofobię (lęk przed insektami) — warto wyposażyć okna oraz drzwi w specjalne osłony. Gęsto pleciona siatka skutecznie blokuje dostęp rozmaitym żyjątkom do wnętrz, dzięki czemu cała rodzina może spać spokojnie. Sprawdź, jakie rodzaje moskitier montujemy na terenie Warszawy!

Moskitiery: Warszawa

Obecność rozmaitych owadów w domu bywa uciążliwa — zwłaszcza jeśli dodatkowo zagrażają one bezpieczeństwu lub higienie. Decydując się na montaż moskitier na oknach oraz drzwiach balkonowych, możesz kompletnie zapomnieć o dyskomforcie, jaki powodują komary, muchy, osy, szerszenie, ćmy, mrówki, chrząszcze, azjatyckie biedronki czy pająki. W swojej ofercie posiadamy różne typy osłon dedykowanych poszczególnym potrzebom i rodzajom okien: moskitiery kołnierzowe, drzwiowe, przesuwne, plisowane oraz rolowane. Skontaktuj się z nami, by dostosować siatkę do Twoich oczekiwań, jak również umówić termin pomiaru i montażu w domu na terenie Warszawy. Zapraszamy!

W marketach budowlanych znaleźć można tanie moskitiery zakładane na rzepy, jednak z doświadczenia wiemy, że tak prowizoryczne rozwiązania nie sprawdzają się w dłuższej perspektywie. Wyłącznie idealnie dopasowane do okien albo drzwi balkonowych moskitiery na wymiar są w stanie całkowicie powstrzymać owady latające lub biegające przed dostaniem się do środka. Naszym Klientom z Warszawy oferujemy wizytę w celu dokonania pomiarów i wyceny usługi — skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły.

Moskitiery

Moskitiera rolowana

Latem, gdy wysokie temperatury uniemożliwiają nam komfortowe przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach, chętnie otwieramy okna zarówno w dzień, jak i w nocy. To niestety związane jest z możliwością przedostawania się do środka najróżniejszych owadów czy pająków. W trosce o swoich najbliższych — zwłaszcza tych najmłodszych, uczulonych na ukąszenia albo cierpiących na etnomofobię (lęk przed insektami) — warto wyposażyć okna oraz drzwi w specjalne osłony. Gęsto pleciona siatka skutecznie blokuje dostęp rozmaitym żyjątkom do wnętrz, dzięki czemu cała rodzina może spać spokojnie. Sprawdź, jakie rodzaje moskitier montujemy na terenie Warszawy!

System moskitiery rolowanej doskonale zabezpiecza pomieszczenia przed insektami, który zaprojektowano głównie z myślą o oknach dachowych. Konstrukcja wykonana jest z ekstrudowanego aluminium.

Przemyślana konstrukcja oraz dobranie odpowiednich  komponentów zapewnia bezawaryjne i komfortowe użytkowanie przez wiele sezonów.

Zamów pomiar

Moskitiera plisowana

System moskitiery plisowanej zaprojektowano z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca. Można je wykorzystać jako innowacyjne rozwiązanie osłonowe do okien, drzwi balkonowych lub dużych otworów jako chowane moskitiery.

Do otwierania lub zamykania systemu nie jest wymagana duża siła. Zatrzymuje się w dowolnym wymaganym miejscu, a  moskitierę można przechowywać w obudowie ochronnej, gdy nie jest używana, dzięki czemu siatka jest czysta, niewidoczna i chroniona przed potencjalnymi uszkodzeniami.

Zamów pomiar

Moskitiera przesuwna

System moskitiery przesuwnej chroni wnętrze pomieszczeń przed insektami i ma zastosowanie w dużych wnękach drzwiowych. Skrzydło moskitiery pracuje pomiędzy dwiema szynami jezdnymi przez co przesunięcie nie wymaga dużego wysiłku. 

Tego rodzaju system występuje w wariancie   jedno- lub dwuskrzydłowym. Elementy odpowiedzialne za przesuwanie się ramy z siatką odporne są na działanie wody oraz innych zanieczyszczeń.

Zamów pomiar

Moskitiera drzwiowa

System moskitiery drzwiowej doskonale zabezpiecza pomieszczenia przed insektami i jednocześnie współpracuje z drzwiami balkonowymi. Rama wykonana jest z mocnego ekstrudowanego profilu aluminiowego o nowoczesnym kształcie, który doskonale komponuje się z ramami drzwiowymi.

Masz zwierzęta?

W dolnej części istnieje możliwość umieszczenia przejścia w celu ułatwienia dostępu dla czworonogów.

Zamów pomiar

Zamów pomiar

Moskitiera kołnierzowa (okienna)

System moskitiery kołnierzowej doskonale zabezpieczy pomieszczenia przed insektami. Wykonany jest z profilu aluminiowego i siatki z włókna, który umożliwia wyprodukowanie w najróżniejszych kształtach: kwadrat, trójkąt, trapez, łuk.

Moskitiery produkujemy pod większość typów oraz kształtów okien.

 

Kontakt

 +48 500 25 07 25

 biuro@bbkprojekt.pl

ul. Trakt Lubelski 195
    04-667 Warszawa

NIP: 9522128637

Bartosz Biernacki, Bartłomiej Warzocha, Krzysztof Jankowski

BBK PROJEKT s.c.

Odwiedź nas