BBK Projekt Warszawa rolety

Jesteśmy renomowanym producentem żaluzji na wymiar. Warszawa to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Wszystkim zainteresowanym oferujemy żaluzje wewnętrzne, fasadowe oraz plisy, nazywane również żaluzjami plisowanymi. Każdy z produktów tworzony jest na indywidualne zamówienie Klientów. Sprzedawane osłony okienne wykonujemy z lekkich, nieprzepuszczających światła materiałów – najczęściej aluminium. Dzięki niewielkiej wadze mogą osiągać znacznie większą szerokość niż rolety, a przez to świetnie sprawdzają się np. w oknach panoramicznych czy drzwiach tarasowych. Zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne mechanizmy tego typu mogą być sterowane ręcznie albo za pomocą pilota. Ich zaletą jest także możliwość takiego ustawienia lameli, aby wpuszczały do środka dużo światła lub całkowicie zaciemniały pomieszczenie.

Żaluzje wewnętrzne a fasadowe – czym się różnią?

Jako warszawski producent żaluzji na wymiar oferujemy dwa różne typy tych produktów – zarówno te do montażu wewnętrznego, jak i na zewnątrz. Żaluzje wewnętrzne to popularny sposób na kontrolowanie ilości światła wpadającego do pomieszczeń oraz ochronę prywatności mieszkańców. Montowane są bezpośrednio na ramach okiennych lub wewnątrz przestrzeni międzyszybowej. Żaluzje wewnętrzne dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wzorów, dzięki czemu można je dopasować do każdego stylu wnętrza.

Żaluzje zewnętrzne, nazywane również fasadowymi, montowane są na zewnątrz budynku, bezpośrednio na elewacji lub w specjalnych skrzynkach nad oknami. Ich głównym zadaniem jest ochrona pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz wpływem warunków atmosferycznych, takich jak deszcz czy silny wiatr. W przeciwieństwie do żaluzji wewnętrznych nie tylko pozwalają na kontrolowanie ilości światła wpadającego do pomieszczeń, ale także skutecznie chronią przed przegrzewaniem się wnętrz w upalne dni. Co więcej, stanowią też skuteczną barierę akustyczną, tłumiąc hałasy dochodzące z zewnątrz.

Rolety czy żaluzje – który produkt wybrać?

Wielu Klientów zastanawia się, czy lepiej wybrać rolety, czy żaluzje? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, gdyż wszystko zależy od tego, na czym chcemy się skupić. Rolety doskonale chronią przed hałasem i docieplają pomieszczenie – dzięki tworzącej się pomiędzy roletą a oknem poduszce powietrznej. Mogą też pełnić funkcję dodatkowego wzmocnienia antywłamaniowego. Żaluzje i plisy natomiast to lekkie konstrukcje chroniące głównie przed światłem. Mają zastosowanie w domach prywatnych i firmach. Dodają wnętrzom/fasadzie lekkości, pozwalają regulować przepływ światła i zabezpieczają przed przegrzewaniem się pomieszczeń w najbardziej upalne dni.

Piękne żaluzje na wymiar – oferta warszawskiego producenta

Poszukujesz żaluzji wewnętrznych lub zewnętrznych? W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne, niezawodne produkty tworzone na zamówienie Klientów. Dzięki własnemu zakładowi produkcyjnemu w Warszawie jesteśmy w stanie wykonać model ściśle dopasowany do Twoich oczekiwań.

Kupując żaluzje bezpośrednio od producenta, masz pewność otrzymania produktu najwyższej jakości. Dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wszelkie normy i standardy, co przekłada się na trwałość i funkcjonalność żaluzji. W przypadku ewentualnych usterek czy problemów możesz liczyć na szybkie i sprawne wsparcie z naszej strony. Gwarantujemy profesjonalny serwis i obsługę posprzedażową.

Zakup żaluzji u producenta pozwala również uniknąć dodatkowych kosztów związanych z pośrednikami. Dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent wartości produktu. Klienci naszej firmy mogą liczyć na atrakcyjne ceny oferowanych systemów, co dodatkowo obniża koszty inwestycji.

Zainteresowany? Zapraszamy do współpracy!

Producent żaluzji Praga Południe

Producent żaluzji Rembertów

Producent żaluzji Wawer

Producent żaluzji Wilanów

Producent żaluzji na wymiar – Warszawa

 

Kontakt

 +48 500 25 07 25

 biuro@bbkprojekt.pl

ul. Trakt Lubelski 195
    04-667 Warszawa

NIP: 9522128637

Bartosz Biernacki, Bartłomiej Warzocha, Krzysztof Jankowski

BBK PROJEKT s.c.

Odwiedź nas