Jako doświadczony producent moskitier z Wawra oferujemy Klientom niezawodne osłony chroniące przed komarami oraz innymi irytującymi owadami. W sprzedaży mamy różne rodzaje produktów przeznaczonych do montażu zarówno na systemach okiennych, jak i drzwiowych. Znajdziesz u nas m.in. moskitiery kołnierzowe, przesuwne, plisowane oraz rolowane. Każdy z oferowanych wariantów dostępny jest w wielu rozmiarach i kolorach. Moskitiery tworzymy na indywidualnie zamówienie, dzięki czemu pasują do wszystkich okien i drzwi, nawet tych o niestandardowej konstrukcji. Przed realizacją zamówienia wykonujemy dokładną wycenę, aby Klienci byli świadomi całkowitych kosztów usługi.

Co wyróżnia nasze moskitiery?

Oferowane naszym Klientom z Wawra moskitiery to produkty bazujące na siatce o gęstym splocie. Dzięki temu nawet najmniejsze owady nie mają szans przedostać się do środka budynku. Dostępne produkty są również doskonałą ochroną przed innymi drobnymi intruzami, takimi jak np. ptaki czy gryzonie. Ich montaż sprawia, że dom pozostaje czysty i wolny od nieproszonych gości.

Moskitiery zabezpieczają wnętrza przed insektami, a jednocześnie zapewniają swobodny przepływ powietrza. Eliminuje to konieczność schładzania pomieszczeń przy użyciu urządzeń klimatyzacyjnych, co przekłada się na mniejsze zużycie energii i niższe rachunki na prąd. Do ich produkcji wykorzystujemy materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Osłony są łatwe w czyszczeniu, nie wymagają specjalnych zabiegów konserwujących. Z uwagi na to ich użytkowanie jest niezwykle komfortowe. Zakup wysokiej jakości moskitiery to inwestycja na lata, zapewniająca spokój i bezpieczeństwo w letnie dni.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Mieszkasz w innej części Warszawy? Sprawdź nasze pozostałe oferty.

Producent moskitier Praga Południe

Producent moskitier Rembertów

Producent moskitier Wilanów

Producent moskitier – Wawer

BBK Projekt Warszawa rolety

 

Kontakt

 +48 500 25 07 25

 biuro@bbkprojekt.pl

ul. Trakt Lubelski 195
    04-667 Warszawa

NIP: 9522128637

Bartosz Biernacki, Bartłomiej Warzocha, Krzysztof Jankowski

BBK PROJEKT s.c.

Odwiedź nas