BBK Projekt Warszawa rolety

       Jako renomowany producent plis z Wawra zapewniamy trwałe i estetyczne żaluzje wykonywane na indywidualne zamówienie Klientów. Zapewniamy duży wybór produktów – zarówno pod względem rodzaju, jak i wersji kolorystycznej. W sprzedaży mamy m.in. uniwersalne plisy do kuchni czy salonu, żaluzje w wersji DUO (z dodatkowym materiałem zaciemniającym, sprawdzające się np. w sypialni) oraz modele przeznaczone specjalnie do okien dachowych. Duży wybór dostępnych wariantów pozwala dobrać produkt do konkretnych potrzeb każdego Klienta. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne, przedsiębiorców oraz zarządzających państwowymi urzędami, placówkami i instytucjami publicznymi.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup żaluzji plisowanych?

 

     Oferowane naszym Klientom z Wawra plisy to osłony okienne z tkaniny o specjalnej strukturze, która pozwala na składanie w harmonijkę. Tkanina jest mocowana na prowadnicach umieszczonych po bokach okna, co sprawia, że cała konstrukcja jest stabilna i trwała. Warto dodać, że materiał używany do produkcji żaluzji plisowanych charakteryzuje się wysoką jakością oraz odpornością na promienie UV, dzięki czemu nie blaknie pod wpływem słońca. Klienci mogą wybierać tkaniny o różnym stopniu zaciemnienia, co pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

    Jedną z głównych zalet żaluzji plisowanych jest ich estetyka – eleganckie i subtelne, idealnie wpasowują się w każde wnętrze. Dzięki swojej konstrukcji pozwalają na swobodne regulowanie ilości wpadającego do pomieszczenia światła. Możliwość wyboru tkaniny o różnym stopniu zaciemnienia sprawia, że plisy są doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie prywatność.

     Inną zaletą naszych produktów jest łatwość montażu – żaluzje plisowane można umieścić zarówno na ramie okiennej, jak i bezpośrednio na skrzydle. W przypadku większości modeli nie ma konieczności używania wiertarki czy innych narzędzi, co sprawia, że instalacja jest szybka i prosta.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Mieszkasz w innej części Warszawy? Sprawdź nasze pozostałe oferty.

Producent plis Praga Południe

Producent plis Rembertów

Producent plis Wilanów

Markizy – Wawer

 

Kontakt

 +48 500 25 07 25

 biuro@bbkprojekt.pl

ul. Trakt Lubelski 195
    04-667 Warszawa

NIP: 9522128637

Bartosz Biernacki, Bartłomiej Warzocha, Krzysztof Jankowski

BBK PROJEKT s.c.

Odwiedź nas