BBK Projekt Warszawa rolety

        Jesteśmy renomowanym producentem żaluzji z Wawra. Zajmujemy się wytwarzaniem, dostarczaniem, montowaniem oraz serwisowaniem oferowanych produktów. W sprzedaży mamy zarówno systemy wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Zapewniamy kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz podmiotów publicznych. Dzięki bogatej ofercie dostępnych żaluzji każdy z pewnością znajdzie u nas to, czego szuka. Nasze żaluzje są stosunkowo łatwe w montażu, a ich konserwacja nie wymaga specjalistycznych umiejętności ani narzędzi. Ich użytkowanie jest więc bardzo komfortowe.

        Możliwość zamówienia osłon pod konkretny wymiar pozwala na łatwe dopasowanie do wykorzystywanych systemów okiennych – zarówno standardowych, jak i tych o nieregularnych formach. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji i profesjonalne wsparcie posprzedażowe.

Żaluzje – ciekawa alternatywa dla rolet

 

          Montaż żaluzji to doskonała propozycja dla osób poszukujących interesującej alternatywy dla tradycyjnych rolet. Największą zaletą tych systemów jest możliwość regulacji kąta nachylenia lameli. Dzięki temu użytkownik może zdecydować, jak dużo światła ma wpadać do pomieszczenia. To sposób na ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem, a jednocześnie wzrokiem przechodniów. W przypadku rolet istnieją tylko dwie opcje – całkowite zasłonięcie okna lub jego częściowe odsłonięcie, co może być nieco mniej komfortowe.

      Czy żaluzje są więc lepszym wyborem od rolet? Odpowiedź na to pytanie zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb. Z uwagi na mnogość zalet, takich jak estetyka, możliwość regulacji ilości światła czy łatwość użytkowania oferowane naszym Klientom z Wawra żaluzje stanowią ciekawą opcję w pomieszczeniach, w których nie potrzeba pełnej izolacji świetlnej. Mowa tu m.in. o kuchniach, salonach czy pokojach dziecięcych.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Mieszkasz w innej części Warszawy? Sprawdź nasze pozostałe oferty.

Producent żaluzji Praga Południe

Producent żaluzji Rembertów

Producent żaluzji Wilanów

Producent żaluzji – Wawer

 

Kontakt

 +48 500 25 07 25

 biuro@bbkprojekt.pl

ul. Trakt Lubelski 195
    04-667 Warszawa

NIP: 9522128637

Bartosz Biernacki, Bartłomiej Warzocha, Krzysztof Jankowski

BBK PROJEKT s.c.

Odwiedź nas