BBK Projekt Warszawa rolety

Zamów pomiar

Obecność rozmaitych owadów w domu bywa uciążliwa — zwłaszcza jeśli dodatkowo zagrażają one bezpieczeństwu lub higienie. Decydując się na montaż moskitier na oknach oraz drzwiach balkonowych, możesz kompletnie zapomnieć o dyskomforcie, jaki powodują komary, muchy, osy, szerszenie, ćmy, mrówki, chrząszcze, azjatyckie biedronki czy pająki. W swojej ofercie posiadamy różne typy osłon dedykowanych poszczególnym potrzebom i rodzajom okien: moskitiery kołnierzowe, drzwiowe, przesuwne, plisowane oraz rolowane. Skontaktuj się z nami, by dostosować siatkę do Twoich oczekiwań, jak również umówić termin pomiaru i montażu w domu na terenie Warszawy. Zapraszamy!

Moskitiery na okna i drzwi balkonowe

W marketach budowlanych znaleźć można tanie moskitiery zakładane na rzepy, jednak z doświadczenia wiemy, że tak prowizoryczne rozwiązania nie sprawdzają się w dłuższej perspektywie. Wyłącznie idealnie dopasowane do okien albo drzwi balkonowych moskitiery na wymiar są w stanie całkowicie powstrzymać owady latające lub biegające przed dostaniem się do środka. Naszym Klientom z Warszawy oferujemy wizytę w celu dokonania pomiarów i wyceny usługi — skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły.

Moskitiery na wymiar: Warszawa

Latem, gdy wysokie temperatury uniemożliwiają nam komfortowe przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach, chętnie otwieramy okna zarówno w dzień, jak i w nocy. To niestety związane jest z możliwością przedostawania się do środka najróżniejszych owadów czy pająków. W trosce o swoich najbliższych — zwłaszcza tych najmłodszych, uczulonych na ukąszenia albo cierpiących na etnomofobię (lęk przed insektami) — warto wyposażyć okna oraz drzwi w specjalne osłony. Gęsto pleciona siatka skutecznie blokuje dostęp rozmaitym żyjątkom do wnętrz, dzięki czemu cała rodzina może spać spokojnie. Sprawdź, jakie rodzaje moskitier montujemy na terenie Warszawy!

Moskitiery: Warszawa

Rolety Screen

Rolety Screen chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczeń i ich ponadnormatywnym nagrzaniem, nie ograniczając jednak widoczności na zewnątrz, zapewniając tym samym optymalne oświetlenie. Zapobiegają powstawaniu efektu cieplarnianego, co wpływa na poprawę komfortu cieplnego w pomieszczeniach. Znacznie ograniczają również koszty związane z klimatyzacją.

Zastosowane w roletach tkaniny screen pochłaniają i odbijają od 70% do 95% promieniowania słonecznego.

Aby uzyskać maksymalne efekty i mieć pewność, że rolety spełniają wyżej wymienione funkcje, najlepiej zamontować je poza zacienioną powierzchnią.

 

Rolety Screen zbudowane są z:

  • kaseta na rolety
  • prowadnice aluminiowe
  • ośmiokątna rura
  • niższy profil
  • tkanina

 

W kasecie rolety znajduje się ośmiokątna rura, wewnątrz której zamontowany jest silnik wraz z:

  • przekładnia planetarna
  • wyłączniki krańcowe
  • wyłącznik przeciążeniowy
  • odbiornik pilota (tylko jeśli jest pilot)

 

Opuszczanie i podnoszenie rolet screenowych odbywa się za pomocą napędu elektrycznego - za pomocą pilota lub przełącznika. W rolecie wyposażonej w napęd elektryczny, istnieje możliwość zastosowania automatyki pogodowej oraz inteligentnych systemów.

 

Kontakt

 +48 500 25 07 25

 biuro@bbkprojekt.pl

ul. Trakt Lubelski 195
    04-667 Warszawa

NIP: 9522128637

Bartosz Biernacki, Bartłomiej Warzocha, Krzysztof Jankowski

BBK PROJEKT s.c.

Odwiedź nas