BBK Projekt Warszawa rolety

      Poszukujesz sprawdzonego sposobu na ochronę przed słońcem i spojrzeniami przechodniów? Sprawdź ofertę producenta zasłon. Praga Południe to jedna z dzielnic, w których prowadzimy sprzedaż wytwarzanych osłon. Znajdziesz u nas indywidualnie przygotowywane projekty zasłon szytych na miarę. Dzięki temu możesz stworzyć produkt, który idealnie wpisuję się w charakter Twojego wnętrza. W tym przypadku ogranicza Cię wyłączna własna wyobraźnia.

      Decydując się na zakup zasłon od producenta, możesz liczyć na indywidualne podejście do swoich potrzeb. Oferujemy szeroką gamę wzorów, kolorów i materiałów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Możliwość zamówienia zasłon na wymiar pozwala na idealne dopasowanie do okien w Twoim domu czy mieszkaniu.

Solidne zasłony tworzone na miarę

 

     Oferowane przez nas Klientom z Pragi Południe zasłony na wymiar to produkty wpisujące się w idee nowoczesnych wnętrz. Duża liczba dostępnych projektów pozwala dobrać produkt do wystroju konkretnych pomieszczeń – tworząc spójną i harmonijną całość.

     Ogromną zaletą naszych zasłon jest łatwość utrzymania w czystości. Większość tkanin można prać w domowych warunkach. Znacząco ułatwia to ich pielęgnację. Warto jednak pamiętać o sprawdzeniu instrukcji prania na metce, co pozwala uniknąć uszkodzenia materiału czy wyblaknięcia kolorów. Tworzone przez nas zasłony są łatwe w zdejmowaniu i zawieszaniu, dzięki czemu ich czyszczenie czy wymiana nie stanowią większego problemu.

Wysokiej jakości zasłony od producenta

 

      Zakup zasłon szytych na miarę przez producenta to nie tylko szeroki wybór produktów, ale także profesjonalne doradztwo. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc wybrać idealne zasłony, zgodne z indywidualnymi potrzebami Klienta. Nasi doradcy pomagają również w kwestiach technicznych, takich jak montaż czy konserwacja zakupionych produktów.

     Współpraca z producentem to gwarancja najwyższej jakości, szerokiej oferty wzorów i kolorów, indywidualnego podejścia do Klienta oraz fachowego doradztwa. Warto więc rozważyć takie rozwiązanie, aby cieszyć się pięknem i funkcjonalnością wnętrz przez długie lata.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Mieszkasz w innej części Warszawy? Sprawdź nasze pozostałe oferty.

Producent zasłon Rembertów

Producent zasłon Wawer

Producent zasłon Wilanów

 

Producent zasłon – Praga Południe

 

Kontakt

 +48 500 25 07 25

 biuro@bbkprojekt.pl

ul. Trakt Lubelski 195
    04-667 Warszawa

NIP: 9522128637

Bartosz Biernacki, Bartłomiej Warzocha, Krzysztof Jankowski

BBK PROJEKT s.c.

Odwiedź nas