BBK Projekt Warszawa rolety

      Każde pomieszczenie w domu czy mieszkaniu ma swoje unikalne cechy, które czynią je wyjątkowym. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio dobrać elementy wystroju, podkreślające jego charakter i dodające mu przytulności. Jednym z nich są zasłony na wymiar – produkty zyskujące coraz większą popularność wśród mieszkańców Warszawy. Jako producent zasłon działający m.in. w Rembertowie zapewniamy kompleksową obsługę mieszkańców tej dzielnicy. Tworzymy indywidualne projekty, realizujemy je we własnej szwalni, dostarczamy pod wskazany adres, a nawet zawieszamy – jeśli taka jest wola Klienta. Angażujemy się w pełni w każde zamówienie, dlatego możesz być pewien obsługi na najwyższym poziomie.

Idealnie dopasowane zasłony wprost od producenta

 

       Standardowe zasłony dostępne w sklepach często nie pasują idealnie do naszych okien, zwłaszcza jeśli mają one nietypowe wymiary lub kształty. Zasłony na wymiar pozwalają na idealne dopasowanie zarówno długości i szerokości, jak i kształtu materiału do konkretnego okna. Dzięki temu prezentują się estetycznie i spełnią swoją funkcję.

        Decydując się na zakup zasłon od producenta, oszczędzasz również swój czas. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni wzór i kolor, a my zajmiemy się resztą – od wykonania zasłon po dostarczenie ich pod wskazany adres. W ten sposób unikasz konieczności przeglądania ofert wielu sklepów w poszukiwaniu idealnych produktów. Nie narażasz się przy tym na ewentualne problemy związane z dopasowaniem zasłon do swoich okien.

       Oferowane naszym Klientom z Rembertowa zasłony na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie indywidualne podejście do wystroju wnętrz oraz wysoką jakość produktów. Dzięki idealnemu dopasowaniu do okien, bogactwu materiałów i wzorów oraz profesjonalnemu doradztwu, stanowią inwestycję, która przynosi satysfakcję przez wiele lat.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Mieszkasz w innej części Warszawy? Sprawdź nasze pozostałe oferty.

Producent zasłon Praga Południe

Producent zasłon Wawer

Producent zasłon Wilanów

Producent zasłon – Rembertów

 

Kontakt

 +48 500 25 07 25

 biuro@bbkprojekt.pl

ul. Trakt Lubelski 195
    04-667 Warszawa

NIP: 9522128637

Bartosz Biernacki, Bartłomiej Warzocha, Krzysztof Jankowski

BBK PROJEKT s.c.

Odwiedź nas